Kinder+Sport2015

XXI Finał KINDER+SPORT KRAKÓW 2015 odbędzie się na obiektach sportowych położonych w okolicy miasteczka studenckiego. Kategoria czwórek dziewcząt i chłopców 12 boisk na obiektach sportowych Wisły Kraków, kategoria 3 zostanie rozegrana na 10 boiskach zlokalizowanych na halach sportowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz AGH Kraków. Dwójki zagrają na hali sportowej Studium WF AGH na 10 boiskach. Sale są położone w bliskiej odległości od siebie oraz miejsc zakwaterowania, które świadczyć będą akademiki położone na terenie miasteczka studenckiego oraz w pobliskich internatach. Celem takiej lokalizacji jest zminimalizowanie dojazdów.Kolejność zgłoszeń rezerwacji decyduje o bliskości zakwaterowania .

17 czerwca zostanie przeprowadzone otwarte dla publiczności losowanie grup finałowych. Harmonogram gier zostanie podany z rozpisanymi drużynami i numerami boisk po losowaniu grup. Wyniki będziemy próbować publikować na bieżąco co umożliwi śledzenie miejsca dalszych gier zespołu.

Rozgrywki będą prowadzone na zmianę , rozpoczną dziewczęta, następnie chłopcy. Stworzony został FAN PAGE turnieju:   Kinder+ Sport Kraków 2015   na którym pojawią się bieżące informacje w trakcie turnieju.

Źródło: http://kinderkrakow2015.pl/